A ) Garanti Koşulları

Mağazamızdaki ürünler imalatçı ve satıcı firmaların garantisi altındadır. www.tagnegida.com.tr uzantılı websitemizde T.C. Kanunlarına aykırı unsur teşkil edecek herhangi bir ürün satmadığımızı, satışını yaptığımız gıda takviye ürünlerinin reçetesiz ürün kapsamında olduğunu, reçetesiz ürünlerin tamamının T.C. Sağlık ve Tarım Bakanlığı onaylı ürünler olduğunu taahhüt ederiz.

B ) Teslimat Koşullar

www.tagnegida.com.tr uzantılı web sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz ürün, sipariş formunda ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde belirtmiş olduğunuz adrese ve teslim edilecek kişi bilgisine göre teslim edilecektir.

Sipariş edilen ürünün teslimat masrafları websitemizde tarafımızca karşılanacağı beyan edilmedikçe müşteriye aittir.
Ürünün teslimatı, ödemenin gerçekleşmesinden sonra, sipariş konusu ürünün tesliminin imkansızlaştığı haller saklı kalmak kaydıyla, sipariş tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içinde teslim edilmektedir.

Herhangi bir nedenle sipariş verilen ürünün bedeli ödenmez veya yapılan ödeme banka kayıtlarında iptal edilir ise, firmamız ürünün müşteriye teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Ürünün firmamız tarafından kargoya verilmesinden sonra ve fakat müşteri teslim alınmasından önce siparişi iptal etmesi halinde eğer sipariş konusu ürünün kargo masraflarının firmamıza ait olduğunu websitemizde beyan edilmemişse iptal edilen ürünün satış bedeli kargo masrafları düşülerek iade edilecektir.

Sipariş konusu ürünün tesliminin imkansızlaştığı hallerde bu durumun öğrenildiği tarihten itibaren 3 (üç) gün içinde müşteriye bilgi verilecek ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeler bildirim tarihinden itibaren en geç 14 (on dört) gün içinde iade edecektir.

C ) İade Koşulları

Müşteri satın aldığı ürünleri, kargodan teslim aldığı günden itibaren 14 gün içinde www.tagnegida.com.tr’ye başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir. Bu kapsamda geri gönderilecek ürünler için müşteriden herhangi bir “kargo bedeli” talep edilmez.

İade edilecek ürüne ait hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin olması halinde bunların da iade edilecek ürünle aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

Satın alınan ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan iç ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, sarf malzemeleri, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve hizmet için cayma hakkı kullanılamaz.

Ayrıca satın alınan ürünün teslim edilmesinin ardından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünlerin de iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir.

Ürünlerin kargodan teslim aşamasında kontrol edilmesi ve hasar olması durumunda mutlaka kargo personeli nezaretinde hasar tutanağı tutulması gerekmektedir. Tutanak tutulmamış hasarlı ürünler iade alınmamaktadır. Kargodan teslim alındıktan sonra ürünün hasarlı olduğu konusunda yapılan müracaatlarda iyi niyet çerçevesinde işlem yapılır. Ancak Müşteri’nin anlayış göstermesi gerekir ki, bu durumlarda çok sık suiistimal yaşanmakta. Bu nedenle lütfen mutlak suretle kargo paketlerinizi kontrol ederek teslim alınız.

Firmamız tüm paketleme ve sevkiyat işlemleri büyük bir dikkatle yapılmaktadır. Sipariş içeriğinin eksik çıktığı iddia edildiğinde firmamızın paketleme bölümü görüntü kayıtları incelenir. Eksik gönderilen ürün tespit edildiğinde derhal müşteriye iletilir.

İstemeden yanlış ürün aldıkları için değişim yapmak isteyen ya da aldıkları ürünü bir başka ürünle değiştirmek isteyen müşteri, “Cayma Hakkı” kapsamında olmadan değiştirmek istedikleri ürünü hasarsız olarak ambalajı ve faturası ile kargo masrafını üstlenmeyi kabul ederek adresimize gönderebilirler.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde iade edilen ürün www.tagnegida.com.tr‘ye ulaştığı andan itibaren yedi (7) gün içerisinde ürün bedeli, müşterinin alışverişinde kullandığı ödeme yöntemi ile kendisine iade edilir.

Kredi kartına iadeler 3 (üç) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesaba yansıtılmayabilir. Bu durumda bankanın kredi kartı servisini aranması gerekmektedir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartına veya havale yapılan bankaya iade edilmektedir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankalar tarafından 2-6 gün arasında yapılmaktadır. Bu sürede Firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.